top of page

Результативність

Доволі важко оцінити результативність роботи в початковій школі, адже по суті, повноправне оцінювання, контроль чотирьох видів мовленнєвої діяльності відбувається лише починаючи з третього класу. Як на мене, успішність роботи вчителя - це перш за все не цифри, а настрій, з яким діти йдуть на заняття, їх бажання вивчати мову. Мої учні охоче приймали участь у конкурсах "Грінвіч", "Puzzle", "Олімпус", посідали в них призові місця. А результати у вигляді оцінок залежать не лише від майстерності вчителя, але й від ряду інших чинників. Сподіваюсь, що для учнів початкових класів будуть створені не комерційні конкурси, в яких вони могли би приймати участь і відчувати радість від своїх досягнень.

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо подивитись на результати навчальних досягнень учнів 3-А класу 2014-2015 навчального року та цих же дітей у 4 класі (1 Семестр 2015-2016 року), можна побачити, що рівень сформованості навичок читання та говоріння є досить високим завдяки застосуванню ігрових технологій. Слід відмітити, що учні непогано впорались з цими видами робіт, хоча це були їх перші семестрові контрольні роботи. А розвитку навичок письма і читання слід ще приділити увагу, щоб підняти їх на такий самий рівень. Подібна ситуація у паралельному (Б) класі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цьому році я дещо скоригувала роботу над навичками читання й письма, тому результати цьогорічних третіх класів дещо інші:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для перевірки результативності роботи на урока англійської мови у перших класах я за порадою шкільного психолога Стасенко С.К. застосовую проективну діагностичну методику «Різнокольорові сторінки», розроблену Орловим В.В. Я пропоную дітям набір малюнків, пов’язаних з уроками англійської мови, і набір олівців певних кольорів. Діти розфарбовують малюнки-сторінки певним кольором, що передає їх ставлення, проаналізувати яке допомагає інтерпретація кольорів, розроблена О.Лутошкіним. Ця методика дає змогу отримати інформацію не лише про кожну дитину, але й про її ставлення до окремих етапів уроків. Також під час виконання цього виду діяльності ми можемо закріплювати назви кольорів англійською мовою.

Червоний—я в захваті.

Жовтий—радість.

Оранжевий —щось світле, приємне.

Зелений—спокійне, рівне.

Синій—злегка тривожне.

Фіолетовий—тривожне, тоскливе.

Чорний—зовсім не подобається.

 

 

                   Кольорова діаграма «Урок англійської мови».

Результати діагностики учнів

1 класів (2015/2016 н.р.) (40 учнів) НВК «Костянтинівська гімназія із ЗШ І ступеня»     

bottom of page